Wesołych Świąt

konserwWesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy wszystkim zwiedzającym, przyjaciołom i sympatykom Trasa Turystyczna „Bunkier w Konewce”

To był pomyślny rok dla naszej trasy. Udało nam się zrealizować kilka nowych projektów i dokończyć rozpoczęte. Na początku sezony wyeksponowaliśmy makietę pociągu sztabowego, później zrealizowaliśmy pierwszą część wystawy o uzbrojeniu używanym w czasie II w.ś., pod koniec lata wzbogaciliśmy się o dwa nowe schrony – Kochbunkry. Jesienią przybyło kilka nowych eksponatów i profesjonalny monitoring. Sezon zakończył rykiem silników Piknik Pojazdów Militarnych. Nie omijały nas media, zwłaszcza radiowe. Wreszcie pod koniec listopada udało się doprowadzić do końca formalne sprawy związane z wpisaniem naszych schronów na listę obiektów zabytowych. Pozostało jeszcze kilka protokólarnych spraw, ale mogliśmy już zawiesić tabliczkę z napisem OBIEKT ZABYTKOWY.

Przypominamy, że w grudniu trasa czynna będzie tylko w niedziele i drugi dzień świąt 26.12 w godzinach 10-16, również w styczniu i lutym 2014 zapraszamy w niedziele w tych samych godzinach.

Dodaj komentarz