Nowa strona bunkra

b unk majWitamy na nowej stronie Bunkra w Konewce. Od tygodnia funkcjonuje (choć na razie ułomnie) nowa strona bunkra. Mamy nadzieję, że będzie bardziej funkcjonalna od poprzedniej wersji. Nowa grafika, lepsza nawigacja, przejrzyste opisy oraz przystosowanie do otwierania na smartfonach powinny ułatwić dostęp do strony. Jednocześnie uruchamiamy drugą stronę www.schrony.eu dla osób bardziej zainteresowanych historią Spały, obiektów w Konewce i okolicy. Ale nie tylko… Będziemy tam również publikować informacje o innych obiektach fortyfikacyjnych z okresu II wojny światowej, pociągów sztabowych, znajdą się tam również archiwalne numery „Gazety Bunkrowej i Kuriera Spalskiego”. Jednak uruchomienie i dopracowanie obydwu stron potrwa jeszcze trochę czasu. Prosimy o wyrozumiałość.

Stara wersja strony i archiwalne wpisy dostępna jest ciągle na http://www.bunkierkonewka.cal.pl/index.php . Tam tez na razie funkcjonują angielsko- i niemieckojęzyczne zakładki.

English and German version temporarily exist on http://www.bunkierkonewka.cal.pl/angielski.html and http://www.bunkierkonewka.cal.pl/niemiecki.html

 

Dodaj komentarz